Idealna biżuteria na wiosne!

 

Sezon wiosna – lato  będzie obfitował w oryginalne i energetyczne stylizacje. Najmodniejszymi barwami mają być odcienie koralu, żółci i pomarańczy. Będziemy się bawić modą i kolorami na różne sposoby. Do naszego stroju będą potrzebne dodatki. Na co zwrócić uwagę wybierając biżuterię w tym okresie?

W tym sezonie dominują kolory, kształty i motywy roślinne. Najmodniejszymi propozycjami będą te wykonane ręcznie inspirowane liśćmi i kwiatami. Główną rolę w naszych stylizacjach będą grały kolczyki oraz pierścienie.

Prostota i lekkość – kolczyki

W tym sezonie dominują geometryczne kształty, prostota i lekkość, ale także kolor i klasyczny motyw. W naszym kraju kobiety uwielbiają biżuterię, dobierają ją do swojego typu urody czy charakteru. Uwielbiają bawić się modą. Jeszcze nie tak dawno były one masywne i ciężkie. Dziś można znaleźć projekty, które są leciutkie jak piórko i bez problemu można w nich chodzić cały dzień.

 

Kolczyki liście 

Kolczyki liście

Kolor i masywność – pierścionki

Inaczej sprawa ma się w przypadku pierścionków. Warto wybrać jeden konkretny pierścień, który doda charakteru naszej stylizacji. Ręcznie robione pierścionki, zawsze są świetnym dodatkiem do sukni wieczorowej, damskiego garnituru czy jeansów. W tym sezonie modne będą pierścionki z kolorowymi kamieniami i te przyozdobione różnymi kwiatami. Kwiaty mogą być zatopione w specjalnej żywicy, ale też mogą zostać wykonane ze srebra.

Różowy pierścionek

 

Kolor, lekkość i nonszalancja – naszyjniki

Naszyjniki od wieków, były jednym z ulubionych dodatków każdej kobiety. W tym temacie nic się nie zmieniło. Jeśli planujesz zakup naszyjnika, zwróć uwagę na jakość jego wykonania. Ręcznie robione naszyjniki, zawsze są lepiej wykonane i mają znacznie dłuższą żywotność. Zawsze możesz dobrać do nich kolczyki, które w połączeniu tworzą rewelacyjny dodatek do całej stylizacji.

 

Srebrny naszyjnik z agatem

W temacie najnowszych trendów, warto zwrócić uwagę na najnowszą kolekcję marki Artseko.pl

Na początku maja, odbyła się premiera najnowszej kolekcji GEOMETRIA oraz RIO. W propozycjach marki pojawiły się takie kamienie jak: agaty brazylijskie czy jadeity. Biżuteria została wykonana z srebra oraz wysokogatunkowego mosiądzu oraz stali chirurgicznej. Nie zabrakło, też bardzo popularnych chwostów.

 „Chciałam stworzyć elegancką, kolorową, energetyczną kolekcję, niosącą radość w codziennym szarym i zabieganym życiu, taką która wywołuje romantyczny uśmiech na twarzy.” Mówi – Ewa Sękowska – Kijko, która tworzy ręcznie robioną biżuterię Artseko.

W kolekcji warto zwrócić uwagę na element roślinny. Idealnie odwzorowane liście monstery czy minsterne srebrne kwiatuszki będą ozdobą niejednej kobiety. Biżuteria jest na tyle uniwersalna, że można łączyć ją dowolnie – tworząc różne ciekawe komplety.