pierscionek z czerwonym agatem z kolekcji Karmen

0 nas

Każdego dnia z radością pracujemy, aby wysyłać Ci biżuterię Twoich marzeń.

Srebrna obrączka kwiatowa z labradorytem.
Marka Artseko powstała z myślą o kobietach. O kobietach, które mimo trosk dnia codziennego zasługują na szczyptę radości.
Chcemy, aby moment otwarcia pudełeczka z naszą biżuterią wywoływał szczęśliwy uśmiech.
Biżuteria Artseko, to biżuteria o dwóch twarzach. Z jednej strony pełna romantyzmu, kobieca, zdobiona motywami roślinnymi, a z drugiej geometryczna, minimalistycznie surowa.
Od 2009 roku specjalizujemy się w biżuterii z metalu. Nasze prace wykonywane są ze srebra, miedzi lub mosiądzu.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Artseko.

W naszej pracowni wykonujemy biżuterię ręcznie , klasycznymi technikami złotniczymi.

W biżuterii florystycznej srebrnej lub miedzianej każdy kwiatuszek, gałązka czy kuleczka jest dolutowana ręcznie element po elemencie. Jest to żmudna i czasochłonna praca, ale sprawia , że każda sztuka biżuterii jest inna.

Nasza pracownia jest małą manufakturą, która bazuje na prostych klasycznych narzędziach jubilerskich. Nie posiadamy zaawansowanego parku maszyn, linii odlewniczych czy drukarek 3D.

Geometria w blasku złota.

Komplet biżuterii duże koła w kolorze złotym

W 2019 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o biżuterię w kolorze złota. Jest to biżuteria wykańczana i składana ręcznie w pracowni, z elementów wykonanych z mosiądzu, stali chirurgicznej (zazwyczaj pozłacanej) i kamieni półszlachetnych. Elementy z których składana jest biżuteria, wykańczany ręcznie ( szlifujemy , polerujemy, zabezpieczamy powierzchnię metalu ). Pomimo znacznych rozmiarów, niektórych modeli, kolczyki są leciutkie i nie obciążają ucha.

Biżuteria z tej serii zawiera modele geometryczne, minimalistyczne, casualowe i kierowana jest do kobiet ceniących elegancję. Często wybierana jest na prezenty.

Szukasz biżuterii na prezent.

Zajrzyj do sklepu!

Koszyk
Scroll to Top