Koszty wysyłki, terminy dostawy

Koszty wysyłki

Paczkomat Inpost

   - Przedpłata - 14 zł

   - Przesyłka pobraniowa - 20 zł

Kurier Inpost , Kurier Pocztex24

   - Przy przedpłacie - 18 zł

   - Przesyłka pobraniowa - 20 zł

Poczta Polska

  - Przesyłka rejestrowana priorytet - obecnie niedostępna

  - Przesyłka pobraniowa -obecnie niedostępna

  - Przesyłka zagraniczna ( list polecony )-  25 zł

Przesyłki kurierskie wysyłane były dotychczas usługą Pocztex24 realizowaną przez Pocztę Polską, przesyłkę dostarczał kurier, a nie listonosz. Zaletą tej usługi było to, że jeśli kurier 2x nie zastał odbiorcy, paczka nie była odsyłana do nadawcy, tylko przekazywana na najbliższą pocztę i tam czekała na odbiór. Niestety ostatnio współpraca z kurierem Poczty Polskiej nie układa się, zdarza się często, że zamówiony kurier nie przyjeżdża po paczkę, dlatego obecnie przesyłki kurierskie nadaję Inpostem.

W przypadku nie odebrania przesyłki przez kupującego z paczkomatu, od kuriera, z poczty itd, kupujący pokrywa koszty odesłania paczki do nadawcy. Ponowna wysyłka przedmiotu jest możliwa po dopłacie na poczet kosztu odesłania paczki oraz kosztu ponownej wysyłki ( jest to w przybliżeniu wartość dwukrotnego kosztu wysyłki).

Terminy realizacji

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. W większości przypadków na drugi dzień od zaksięgowania wpłaty.

Niektóre modele biżuterii mogą mieć inny termin wysyłki – podajemy go w opisie produktu.

W przypadku biżuterii wykonywanej na zamówienia indywidualne, czas realizacji ustalany jest indywidualnie, zazwyczaj wynosi ok 3-4 tygodnie. Termin realizacji może się wydłużyć, jeśli do pracy potrzebne jest zamówienie dodatkowych materiałów np kamieni.

Wolne terminy na zamówienie indywidualne są dopiero na maj 2024 rok . Nie przyjmujemy już zamówień indywidualnych na 2023 rok. Zapraszamy do zakupu produktów dostępnych w sklepie internetowym.

Koszyk
Scroll to Top